Напредно пребарување

Fiat Punto vo odlicna sostojba - pali-vozi

Се ПродаваAdd to Favourites
Price: 1450 EUR 1450 EUR Price is negotiable
Contact 070234766, 071276616
Added 27-05-2018 18:34:02
Created by
Guest

Description

Се продава Фиат Пунто 2000 година, мотор 1.2, 44 kw, во одлична состојба, со поминати 138000 км. Регистрирано до 28.03.2019 година. Со 5 врати, бензинец, електрика на прозори, централна брава, гуми (2017), акумулатор (2017), две зимски гуми со бандажи. 

Телефони за контакт: 070-234-766, 071-276-616

Specific details

Стил на каросерија: Хеџбек
Кубикажа: до 1200
Боја: Зелена
Сила на Мотор 51 - 75 HP
Година: 2000
KM: 138000
Менувач: Рачен
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска

Location

Бутел, Скопје, Македонија

Advert details

Advert ID: 1437
Displayed: 420
Expires: 27-05-2019 18:34:02
In categories: Punto

Comments

Мапа