Напредно пребарување

Fiat Punto vo odlicna sostojba - pali-vozi

Се ПродаваAdd to Favourites
Price: 1450 EUR 1450 EUR Price is negotiable
Contact 070234766, 071276616
Added 27-05-2018 18:33:06
Created by
Guest

Description

Се продава Фиат Пунто 2000 година, мотор 1.2, 44 kw, во одлична состојба, со поминати 138000 км. Регистрирано до 28.03.2019 година. Со 5 врати, бензинец, електрика на прозори, централна брава, гуми (2017), акумулатор (2017), две зимски гуми со бандажи. 

Телефони за контакт: 070-234-766, 071-276-616

Specific details

Стил на каросерија: ---
Кубикажа: ---
Боја: ---
Сила на Мотор ---
Година: ---
KM: ---
Менувач: ---
Гориво: ---
Регистрација: ---

Location

Бутел, Скопје, Македонија

Advert details

Advert ID: 1436
Displayed: 356
Expires: 27-05-2019 18:33:06
In categories: Punto

Comments

Мапа