Напредно пребарување

СТАН НА ПРИЗЕМЈЕ ВО ЦЕНТАР – 84 М2

Се ПродаваAdd to Favourites
Price: 70000 EUR 70000 EUR
Contact продавач
Added 22-08-2018 09:51:29
Created by
Guest

Description

Се продава стан на приземје во центарот на Битола  ( до кулите наспроти касарната )                  со површина од 84 м2 , визба од 12 м2 и зидана гаража од 20 м2

Станот е комплетно наместен и има =
- дневна - 
- кујна со трпезарија - 
- 2 спални – 

- 2 балкуни -
- остава – 

 - мало ВЦ -
- купатило - 


Станот е многу топол и светол,  има одличен распоред, се наоѓа во мирна околина

со обезбеден голем и бесплатен паркинг.

 

Станот е веднаш вселив а може да се купи и целосно наместен со дополнително

плаќање по договор.

ЦЕНА = 70.000 евра

 

ПРОДАВАЧ = 072 / 593 009

Specific details

Спрат Приземје
Број на соби: 4
Број на Купатила: 1
Квадратура: 84
Внатрешни Карактеристики: Дрвени Прозорци, Кујна (Вграден), Бела техника, Балкон, Машина за Перење, Мебел, Ролетни, Паркет, Тераса, Wi-Fi, Бојлер
Надворешни Карактеристики: Топлинска изолација, Гаража, Паркинг
Греење Струја

Location

Битола, Македонија
до кулите наспроти касарната, 7000
Geographic coordinates: (41.0296773, 21.3292164)
Map location might not be exact

Advert details

Advert ID: 1490
Displayed: 468
Expires: 22-08-2019 09:51:29
In categories: Станови

Comments

Мапа