Напредно пребарување

se izdava stan

Се изнајмуваAdd to Favourites
Price: 200 EUR 200 EUR
Contact 072278089
Added 13-08-2018 15:41:03
Created by
Guest

Specific details

Спрат 5
Број на соби: 3
Број на Купатила: 1
Квадратура: 58
Внатрешни Карактеристики: ПВЦ Прозорци, Кујна (Ламинати), Бела техника, Балкон, Машина за Перење, Туш Кабина, Шпорет, Клима, Ламинат, Мебел, Ролетни, Тераса, Wi-Fi, Бојлер
Надворешни Карактеристики: Лифт, Безбедност, Топлинска изолација, Паркинг
Греење Централно

Location

Скопје, Македонија
16-та Македонска Бригада 2/2-16

Advert details

Advert ID: 1488
Displayed: 459
Expires: 13-08-2019 15:41:03
In categories: Станови

Comments

Мапа