Напредно пребарување

Се издава комплетно опремена гарсоњера во Кисела Вода

Се изнајмуваAdd to Favourites
Price: 180 евра EUR 180 евра EUR
Contact 075 42 24 36
Added 08-10-2018 20:56:23
Created by
Guest

Description

Се издава комплетно опремена гарсоњера во Кисела Вода после споменикот на Тодор Александров на кај СД Пелагонија, во релативно нова зграда. Гарсоњерата има кабловска + интернет, греење  на клима и печка. Зградата е со лифт и домофон. Станот се издава на минимум 1 година, со потпишување на договор за изнајмување. Цена 180 евра плус депозит.

Specific details

Спрат 2
Број на соби: 1
Број на Купатила: 1
Квадратура: 35
Внатрешни Карактеристики: ---
Надворешни Карактеристики: ---
Греење Струја

Location

Кисела Вода, Скопје, Македонија
, 1000

Advert details

Advert ID: 1512
Displayed: 522
Expires: 08-10-2019 20:56:23
In categories: Станови

Comments

Мапа