Напредно пребарување

издавам наместен стан

Се изнајмуваAdd to Favourites
Price: 200 EUR 200 EUR
Contact Николина 070365252
Added 04-11-2018 17:34:09
Created by
Guest

Description

Се издава наместен стан од 46,7 м2 во Кисела Вода, на Рампа позади лесковачка скара Вили. Месечна кирија изнесува 200 евра. Телефон за контакт 070365252.

Specific details

Спрат 5
Број на соби: 2
Број на Купатила: 1
Квадратура: 46,7
Внатрешни Карактеристики: Кујна (Вграден), Вградени рерни, Бела техника, Балкон, Машина за Перење, Шпорет, Мебел, Ролетни, Паркет, Бојлер
Надворешни Карактеристики: Лифт, Топлинска изолација
Греење Струја

Location

Кисела Вода, Скопје, Македонија
Емил Зола бр.6, 1000
Geographic coordinates: (41.9851685, 21.4360437)
Map location might not be exact

Advert details

Advert ID: 1523
Displayed: 556
Expires: 04-11-2019 17:34:09
In categories: Станови

Comments

Мапа