Напредно пребарување

Продажба на посни торти, намази и крем салати

Се ПродаваAdd to Favourites
Price is negotiable
Contact 071211191
Added 02-12-2018 11:28:01
Created by
Guest

Description

- Торти без јајца, млеко, путер, транс масти и вештачки состојки
- Чоколадно овесно парфе
- Путер од кикирики без никакви вештачки додатоци
- Чоколаден крем од лешници без рафинирани засладувачи
- Крем салати со домашен посен мајонез
Сите по поволни цени и со достава!

Location

Скопје, Македонија
Hristo Tatarchev 30 Skopje, 1000

Advert details

Advert ID: 1534
Displayed: 539
Expires: 02-12-2019 11:28:01
In categories: Здрава храна

Comments

Мапа