Напредно пребарување

Продажба на посни торти, намази и крем салати

Се ПродаваAdd to Favourites
Contact 071211191
Added 30-11-2018 23:23:18
Created by
Guest

Description

- Торти без јајца, млеко, путер, транс масти и вештачки состојки
- Чоколадно овесно парфе
- Путер од кикирики без никакви вештачки додатоци
- Чоколаден крем од лешници без рафинирани засладувачи
- Крем салати со домашен посен мајонез
Сите по поволни цени и со достава!

Целосната понуда на следниот линк:

https://docs.google.com/presentation/d/1_e51bGXOa2TmlUfE5sVNQ-8gW5lDC3VyLoICA8jF_08/edit?usp=sharing

Location

Македонија
Hristo Tatarchev 30 Skopje, 1000

Advert details

Advert ID: 1533
Displayed: 504
Expires: 30-11-2019 23:23:18

Comments

Мапа