Напредно пребарување

работа за Бравари и Заварувачи

За изнајмувањеДодади во омилени
Контакт Монтинг Инженеринг ДОО Битола
http://www.monting.mk/
Додадено 16-05-2018 06:33:13
Креиран од
Гостин

Опис

Монтинг Инженеринг ДОО Битола има потреба од Заварувачи и Бравари за редовен работен однос, со добра и редовна плата и додатоци на платата, платени придонеси,одлични услови за работа и можност за напредување.

 

за информации :

телефон - 047 / 241 020

адреса – Новачки пат 1– Битола

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

http://www.monting.mk/

Локација

Битола, Македонија
Новачки пат, 7000

Детали за огласот

ID на огласот: 1430
Прeгледан: 337
Истекува: 16-05-2019 06:33:13

Коментари

Мапа