Напредно пребарување

Заем и инвестиција на чесни луѓе

БесплатноДодади во омилени
Цена: 50 MKD
Контакт 0750955633
Додадено 27-08-2019 12:32:02
Креиран од
Гостин

Опис

Здраво, јас сум индивидуа која нуди заеми на меѓународно ниво. Со капитал што ќе се користи за давање заеми помеѓу физички лица на краток и долг рок, од 20.000 до 900.000.000 евра за сите сериозни луѓе кои се во реални потреби, каматната стапка е 3% годишно бесплатно давам заеми Финансиски, заем за недвижнини, заем за инвестиции, заем за авто, личен заем. Јас сум на располагање да ги задоволам моите клиенти во рок од најмногу 03 дена од приемот на формуларот за апликација. П.С: Многу сериозни пораки, тогаш никој не поседува сериозно воздржаност Пошта: Пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

Локација

Штип, Македонија
25 rue, 323

Детали за огласот

ID на огласот: 1593
Прeгледан: 122
Истекува: 26-08-2020 12:32:02

Коментари

Мапа