Напредно пребарување

Fiat Punto vo odlicna sostojba - pali-vozi

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 1450 EUR
Контакт 070234766, 071276616
Додадено 27-05-2018 18:39:12
Креиран од
Гостин

Опис

Се продава Фиат Пунто 2000 година, мотор 1.2, 44 kw, во одлична состојба, со поминати 138000 км. Регистрирано до 28.03.2019 година. Со 5 врати, бензинец, електрика на прозори, централна брава, гуми (2017), акумулатор (2017), две зимски гуми со бандажи. 

Телефони за контакт: 070-234-766, 071-276-616

Посебни детали

Кубикажа: ---
Сила на Мотор ---
Година: ---
KM: ---

Локација

Македонија

Детали за огласот

ID на огласот: 1438
Прeгледан: 277
Истекува: 27-05-2019 18:39:12

Коментари

Мапа