Напредно пребарување

Delovi Mercedes e320 2000god

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 50 EUR
Контакт Danijel 071356284
Додадено 06-07-2018 07:22:31
Креиран од
Гостин

Опис

Се продаваат за Мерцедес Е320 2000година

- Летва 150еур
- Амортизери - 4000 денари
- Волан 50еур
- Регулатор на нафта 50еур
- Радио 25 еур
- Халогенки 15 еур

Цена: 50 ЕУР

Локација

Македонија
Makedonska Prerodba, 84

Детали за огласот

ID на огласот: 1464
Прeгледан: 396
Истекува: 06-07-2019 07:22:31

Коментари

Мапа