Напредно пребарување

Opel corsa B 1.4 16v 66kw 1998 advantage

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 1500 EUR
Контакт 077583877
Додадено 31-10-2018 12:23:06
Креиран од
Гостин

Опис

Opel corsa 1.4 16V 66kw 1998 
Radio pioner cd
Klima 
Elektrika na prozori
Elektricni Retrovizori
Greaci na Retrovizori
Redovno servisirana 
Kolata e vo dobro izdanie

Посебни детали

Стил на каросерија: Мали Градски
Кубикажа: 1201-1400
Боја: Сина
Сила на Мотор 51 - 75 HP
Година: 1998
KM: 177000
Менувач: Рачен
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска

Локација

Македонија

Детали за огласот

ID на огласот: 1519
Прeгледан: 343
Истекува: 31-10-2019 12:23:06

Коментари

Мапа