Напредно пребарување

Opel corsa B 1.4 16v 66kw 1998 advantage

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 1500 EUR
Контакт 077583877
Додадено 31-10-2018 12:22:22
Креиран од
Гостин

Опис

Opel corsa 1.4 16V 66kw 1998 
Radio pioner cd
Klima 
Elektrika na prozori
Elektricni Retrovizori
Greaci na Retrovizori
Redovno servisirana 
Kolata e vo dobro izdanie

Посебни детали

Стил на каросерија: ---
Кубикажа: ---
Боја: ---
Сила на Мотор ---
Година: ---
KM: ---
Менувач: ---
Гориво: ---
Регистрација: ---

Локација

Македонија

Детали за огласот

ID на огласот: 1518
Прeгледан: 298
Истекува: 31-10-2019 12:22:22

Коментари

Мапа