Напредно пребарување

Opel Agila 2004 1.2 benzin so full oprema i 4 novi gumi

Додади во омилени
Цена по договор
Контакт Miki 076/474-850
Додадено 02-05-2018 21:42:25
Креиран од
Гостин

Посебни детали

Стил на каросерија: ---
Кубикажа: до 1200
Боја: Сина
Сила на Мотор 51 - 75 HP
Година: 2004
KM: 130000
Менувач: Автоматски
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска

Локација

Аеродром, Скопје, Македонија

Детали за огласот

ID на огласот: 1385
Прeгледан: 299
Истекува: 02-05-2019 21:42:25

Коментари

Мапа