Напредно пребарување

Opel Agila 2004 1.2 benzin so full oprema i 4 novi gumi

Се ПродаваДодади во омилени
Цена по договор
Контакт Miki 076/474-850
Додадено 02-05-2018 18:40:01
Креиран од
Гостин

Посебни детали

Стил на каросерија: Мали Градски
Кубикажа: до 1200
Боја: Сина
Сила на Мотор 51 - 75 HP
Година: 2004
KM: 130000
Менувач: Рачен
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска

Локација

Аеродром, Скопје, Македонија

Детали за огласот

ID на огласот: 1383
Прeгледан: 267
Истекува: 02-05-2019 18:40:01

Коментари

Мапа