Напредно пребарување

Opel Agila 2004 1.2 benzin so full oprema i 4 novi gumi

Се ПродаваДодади во омилени
Цена по договор
Контакт Miki 076/474-850
Додадено 02-05-2018 18:39:56
Креиран од
Гостин

Посебни детали

Стил на каросерија: ---
Кубикажа: ---
Боја: ---
Сила на Мотор ---
Година: ---
KM: ---
Менувач: ---
Гориво: ---
Регистрација: ---

Локација

Аеродром, Скопје, Македонија

Детали за огласот

ID на огласот: 1382
Прeгледан: 255
Истекува: 02-05-2019 18:39:56

Коментари

Мапа