Напредно пребарување

Prodajem štence nemačke doge oštenjene 29.08.2019.

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 300 EUR
Контакт +381655352676
Додадено 10-10-2019 09:25:34
Креиран од
Гостин

Опис

Prodajem štence nemačke doge oštenjene 29.08.2019.
Šest mužjaka i dve ženke sa rodovnikom.
Vakcinisani, očišćeni od parazita...
Mužjaci 400e ženke 300e,
Tel +381655352676

Локација

Центар, Скопје, Македонија
Sremska Mitrovica , 22000

Детали за огласот

ID на огласот: 1612
Прeгледан: 97
Истекува: 09-10-2020 09:25:34

Коментари

Мапа