Напредно пребарување

Станови во градба во Илинден

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 640 EUR
Контакт 075 220 234 или 070 268 121
Додадено 25-09-2018 07:45:11
Креиран од
Гостин

Опис

Продажба на станови во елитниот комплекс Илинден , лоциран во населба Илинден ул.8 бр.179 . Квадратури од 45 - 132 м2 . Цена во градба 640 е СО ВКЛУЧЕН ДАНОК. Соработуваме со Силк роад Банка за добивање на стамбени кредити со каматни стапки од 2,7% годишно.
Комплексот е во непосредна близина до сите позначајни точки на делување ( маркети , училишта ,градинки , банки итн ) Опкружувањето е чисто и мирно, на само неколку км од градското сивило. 
Канцелариите ни се наоѓаат на самиот објект во градба. 
За секакви прашања јавете се на 075 220 234 или 070 268 121.
Квалитетна градба со вградни материјали од европски производители - ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО РЕГИОНОТ . Ве очекуваме ? Unija Klub

Посебни детали

Спрат Приземје
Број на соби: 2
Број на Купатила: 1
Квадратура: 45
Внатрешни Карактеристики: ПВЦ Прозорци, Балкон, Туш Кабина, Ламинат, Тераса, Бојлер
Надворешни Карактеристики: Лифт, Погодни за лицата со хендикеп, Безбедност, Гаража, Паркинг, Звучна Изолација
Греење Струја

Локација

Илинден, Скопје, Македонија
Ulica 8 br.179, 1000

Детали за огласот

ID на огласот: 1502
Прeгледан: 357
Истекува: 25-09-2019 07:45:11

Коментари

Мапа