Напредно пребарување

Se prodava stan vo naselba Hipodrom od 68m2

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 45.000€ EUR Цена по договор
Контакт 070744706
Додадено 10-07-2018 11:52:36
Креиран од
Гостин

Опис

Se prodava stan vo naselba Hipodrom posledna 50ka od 68m2 i 4m2 podrum.Stanot e renoviran ima imoten list.Stanot raspolaga so dve spalni,dve terasi,edno kupatilo ,hodnik,trpezarija i kujna.Cenata na stanot e 45.000 € fiksna.

Посебни детали

Спрат 7
Број на соби: 3
Број на Купатила: 1
Квадратура: 68m2
Внатрешни Карактеристики: ПВЦ Прозорци, Балкон, Туш Кабина, Паркет, Тераса, Бојлер
Надворешни Карактеристики: Лифт, Погодни за лицата со хендикеп, Хидрофор, Топлинска изолација, Кабелска ТВ - Сателит, Гаража, Градинка, Паркинг, Забавни Паркови, Резервоар за вода
Греење Струја

Локација

Скопје, Македонија
ul.Nikola Kirov Majski 41/55, 1000

Детали за огласот

ID на огласот: 1472
Прeгледан: 380
Истекува: 10-07-2019 11:52:36

Коментари

Мапа