Напредно пребарување

Се продава стан во Кисела Вода

Се ПродаваДодади во омилени
Цена по договор
Контакт Љиљана
078382042
Додадено 10-07-2018 18:35:16
Креиран од
Гостин

Опис

Се продава стан во Кисела вода комлетно опремен новоградба 2008 година

Посебни детали

Спрат ---
Број на соби: ---
Број на Купатила: ---
Квадратура: ---
Внатрешни Карактеристики: ---
Надворешни Карактеристики: ---
Греење ---

Локација

Кисела Вода, Скопје, Македонија

Детали за огласот

ID на огласот: 1473
Прeгледан: 446
Истекува: 10-07-2019 18:35:16

Коментари

Мапа