Напредно пребарување

Se prodava stan od 102m2 na Vodno novogradba

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 1100€od m2 EUR
Контакт 077929812 Vesna
Додадено 10-07-2018 11:30:41
Креиран од
Гостин

Опис

Se prodava stan na Vodno vednas nad drzavna bolnica novogradba od 102 m2.Stanot e na 3ti sprat i e trostrano orientiran so pogled sever,zapad,jug.Stanot ima 3spalni,2toaleta,3ri terasi so sopstveno parno greenje i parket prva klasa.Zgradata poseduva garaza/parking,interfon.Cenata na stanot e 1100€ od m2 toa e fiksna cena.

Посебни детали

Спрат 3
Број на соби: 4
Број на Купатила: 2
Квадратура: 102 m2
Внатрешни Карактеристики: Балкон, Паркет
Надворешни Карактеристики: Лифт, Гаража, Паркинг
Греење Струја

Локација

Центар, Скопје, Македонија
ul.Georgi Skrizevski 5, 1000

Детали за огласот

ID на огласот: 1471
Прeгледан: 442
Истекува: 10-07-2019 11:30:41

Коментари

Мапа