Напредно пребарување

Se prodava stan na Vodno od 96m2

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 1050 od m2 EUR Цена по договор
Контакт 077929812
Додадено 10-07-2018 10:45:04
Креиран од
Гостин

Опис

Se prodava stan na Vodno od 96m2 novogradba vo mala zgrada na 2ri sprat so lift i sopstveno parno greenje.Stanot raspolaga so dve terasi,dva toaleta,tri spalni sobi i salon so kujna i trpezarija.Parketot e prva klasa.Cenata na stanot e 1050€od m2 no ima sansi za dogovor.

Посебни детали

Спрат 2
Број на соби: 3
Број на Купатила: 2
Квадратура: 96m2
Внатрешни Карактеристики: Балкон, Тераса
Надворешни Карактеристики: Лифт, Гаража, Паркинг
Греење Струја

Локација

Центар, Скопје, Македонија
ul. Georgi Skrizevski 5, 1000

Детали за огласот

ID на огласот: 1469
Прeгледан: 358
Истекува: 10-07-2019 10:45:04

Коментари

Мапа