Напредно пребарување

Se prodava Stan 50 m2

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 60000 EUR
Контакт Mende
Додадено 15-06-2018 04:19:44
Креиран од
Гостин

Посебни детали

Спрат 1
Број на соби: 2
Број на Купатила: 1
Квадратура: 50
Внатрешни Карактеристики: ПВЦ Прозорци, Кујна (Вграден), Бела техника, Балкон, Машина за Перење, Туш Кабина, Шпорет, Мебел, Ролетни, Тераса, Бојлер
Надворешни Карактеристики: ---
Греење ---

Локација

Охрид, Македонија
Lagadin

Детали за огласот

ID на огласот: 1455
Прeгледан: 408
Истекува: 15-06-2019 04:19:44

Коментари

Мапа