Напредно пребарување

se izdava stan vo centar

Се изнајмуваДодади во омилени
Цена: 6000 MKD
Контакт 076-318-019 email- ejovanova62@yahoo.com
Додадено 03-03-2018 13:15:05
Креиран од
Гостин

Опис

se izdava stan vo centarot na gradot Bitola vo blizina na Dolnata gimnazija - DSU "Taki Daskalot"so klimatizacija celosno opremen , stanot se naoga na vtori sprat sez strmni i mnogu skali lesno pristapen so uredena gradina pred zgradata , za period od Juni do Septemvri moze i pomalce toa po dogovor mesecna kirija 6000 denari + smetki 

Посебни детали

Спрат 2
Број на соби: ---
Број на Купатила: 1
Квадратура: ---
Внатрешни Карактеристики: ---
Надворешни Карактеристики: ---
Греење Струја

Локација

Битола, Македонија
, 7000

Детали за огласот

ID на огласот: 1332
Прeгледан: 359
Истекува: 03-03-2019 13:15:05

Коментари

Мапа