Напредно пребарување

se izdava stan

Се изнајмуваДодади во омилени
Цена: 200 EUR
Контакт 072278089
Додадено 13-08-2018 15:34:12
Креиран од
Гостин

Посебни детали

Спрат 5
Број на соби: 3
Број на Купатила: 1
Квадратура: 58
Внатрешни Карактеристики: ПВЦ Прозорци, Кујна (Ламинати), Бела техника, Балкон, Машина за Перење, Туш Кабина, Клима, Ламинат, Мебел, Ролетни, Тераса, Wi-Fi, Бојлер
Надворешни Карактеристики: Лифт, Безбедност, Топлинска изолација, Паркинг
Греење Централно

Локација

Автокоманда, Скопје, Македонија
16-та Македонска Бригада 2/2-16

Детали за огласот

ID на огласот: 1487
Прeгледан: 337
Истекува: 13-08-2019 15:34:12

Коментари

Мапа