Напредно пребарување

se izdava namesten stan vo aerodrom 078 235 294

Се изнајмуваДодади во омилени
Цена: 1 EUR Цена по договор
Контакт angel 078 235 294
Додадено 14-06-2018 14:36:51
Креиран од
Гостин

Посебни детали

Спрат 5
Број на соби: 3
Број на Купатила: 1
Квадратура: 70
Внатрешни Карактеристики: ПВЦ Прозорци, Кујна (Вграден), Бела техника, Балкон, Машина за Перење
Надворешни Карактеристики: ---
Греење Струја

Локација

Аеродром, Скопје, Македонија
aerodrom kaj benziskata na luk oil

Детали за огласот

ID на огласот: 1453
Прeгледан: 314
Истекува: 14-06-2019 14:36:51

Коментари

Мапа