Напредно пребарување

Се издава комплетно опремена гарсоњера во Кисела Вода

Се изнајмуваДодади во омилени
Цена: 180 евра EUR
Контакт 075 42 24 36
Додадено 08-10-2018 20:56:23
Креиран од
Гостин

Опис

Се издава комплетно опремена гарсоњера во Кисела Вода после споменикот на Тодор Александров на кај СД Пелагонија, во релативно нова зграда. Гарсоњерата има кабловска + интернет, греење  на клима и печка. Зградата е со лифт и домофон. Станот се издава на минимум 1 година, со потпишување на договор за изнајмување. Цена 180 евра плус депозит.

Посебни детали

Спрат 2
Број на соби: 1
Број на Купатила: 1
Квадратура: 35
Внатрешни Карактеристики: ---
Надворешни Карактеристики: ---
Греење Струја

Локација

Кисела Вода, Скопје, Македонија
, 1000

Детали за огласот

ID на огласот: 1512
Прeгледан: 347
Истекува: 08-10-2019 20:56:23

Коментари

Мапа