Напредно пребарување

se izdava 078221503

Се изнајмуваДодади во омилени
Цена: 230 MKD
Контакт kosta 078221503
Додадено 01-02-2019 07:36:42
Креиран од
Гостин

Посебни детали

Спрат ---
Број на соби: ---
Број на Купатила: ---
Квадратура: ---
Внатрешни Карактеристики: ---
Надворешни Карактеристики: ---
Греење ---

Локација

Кисела Вода, Скопје, Македонија
crnice 7

Детали за огласот

ID на огласот: 1540
Прeгледан: 233
Истекува: 01-02-2020 07:36:42

Коментари

Мапа