Напредно пребарување

se izdava 078221503

Се изнајмуваДодади во омилени
Цена: 230 MKD Цена по договор
Контакт kosta 078221503
Додадено 13-10-2018 16:21:17
Креиран од
Гостин

Посебни детали

Спрат 1
Број на соби: 2
Број на Купатила: 1
Квадратура: 60
Внатрешни Карактеристики: АDSL, ПВЦ Прозорци, Кујна (Вграден), Машина за Перење, Видео Интерком систем, Мебел
Надворешни Карактеристики: ---
Греење Струја

Локација

Центар, Скопје, Македонија
crnice 7, 1000

Детали за огласот

ID на огласот: 1513
Прeгледан: 386
Истекува: 13-10-2019 16:21:17

Коментари

Мапа