Напредно пребарување

se izdava 078221503

Се изнајмуваДодади во омилени
Цена: 250 MKD Цена по договор
Контакт kosta
Додадено 28-09-2018 08:00:34
Креиран од
Гостин

Опис

kosta 078221503

Посебни детали

Спрат ---
Број на соби: ---
Број на Купатила: ---
Квадратура: ---
Внатрешни Карактеристики: ---
Надворешни Карактеристики: ---
Греење ---

Локација

Македонија
crnice 7, 91

Детали за огласот

ID на огласот: 1505
Прeгледан: 371
Истекува: 28-09-2019 08:00:34

Коментари

Мапа