Напредно пребарување

Продажба на станови во Општина Илинден

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 640 EUR
Контакт 075 220 234 или 070 268 121
Додадено 13-11-2018 10:27:37
Креиран од
Гостин

Опис

Продажба на станови во елитниот комплекс Илинден , лоциран во населба Илинден ул.8 бр.179 . Квадратури од 45 - 132 м2 . Цена во градба 640 е СО ВКЛУЧЕН ДАНОК. Соработуваме со Силк роад Банка за добивање на стамбени кредити со каматни стапки од 2,7% годишно.
Комплексот е во непосредна близина до сите позначајни точки на делување ( маркети , училишта ,градинки , банки итн ) Опкружувањето е чисто и мирно, на само неколку км од градското сивило. 
Канцелариите ни се наоѓаат на самиот објект во градба. 
За секакви прашања јавете се на 075 220 234 или 070 268 121.
Квалитетна градба со вградни материјали од европски производители - ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО РЕГИОНОТ . Ве очекуваме ? Unija Klub

Посебни детали

Спрат 3
Број на соби: 3
Број на Купатила: 1
Квадратура: 88
Внатрешни Карактеристики: ПВЦ Прозорци, Туш Кабина, Ламинат, Тераса
Надворешни Карактеристики: Лифт, Безбедност, Топлинска изолација, Гаража, Паркинг, Звучна Изолација
Греење Струја

Локација

Илинден, Скопје, Македонија
ul.8 br.179, 1000

Детали за огласот

ID на огласот: 1525
Прeгледан: 468
Истекува: 13-11-2019 10:27:37

Коментари

Мапа