Напредно пребарување

Продавам стан во Чаир

Се ПродаваДодади во омилени
Цена по договор
Контакт Slavica 075 632 004
Додадено 09-06-2018 15:21:03
Креиран од
Гостин

Посебни детали

Спрат ---
Број на соби: 2
Број на Купатила: 1
Квадратура: 60
Внатрешни Карактеристики: ---
Надворешни Карактеристики: Лифт
Греење Централно

Локација

Чаир, Скопје, Македонија

Детали за огласот

ID на огласот: 1449
Прeгледан: 423
Истекува: 09-06-2019 15:21:03

Коментари

Мапа