Напредно пребарување

Ohrid-iznajmuvam studija AMIGO vo centar,ekstra cena

Се изнајмуваДодади во омилени
Цена: 400 MKD
Контакт e-mail:goki-oh@hotmail.com

mob:070/536-119
Додадено 18-06-2018 10:11:50
Креиран од

Опис

Izdavam  studija,dvokrevetni i trokrevetni.Sekoe studio ima posebno kupatilo,kompletno opremena kujna,tv,wi-fi internet i terasa.Smestajot se naogja vo centarot na gradot,5 minuti peski do plostadot,10 minuti peski do plazi “Kadmo” i “Kuba Libre”. Isto taka kukjata raspolaga i so sopstven parking.Cena mnogu povolna , 400 denari po osoba!

Za informacii i rezervacii kontaktirajte so nas na:

e-mail:Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

mob:070/536-119

Посебни детали

Спрат ---
Број на соби: 3
Број на Купатила: 3
Квадратура: 65
Внатрешни Карактеристики: ---
Надворешни Карактеристики: ---
Греење Струја

Локација

Охрид, Македонија
Centar, Ohrid, 6000

Детали за огласот

ID на огласот: 1459
Прeгледан: 276
Истекува: 18-06-2019 10:11:50

Коментари

Мапа