Напредно пребарување

Издавам стан во Железара

Се изнајмуваДодади во омилени
Цена: 150 EUR
Контакт 070797871
Додадено 18-10-2018 10:47:22
Креиран од
Гостин

Опис

Издавам, двособен, комплетно наместен стан во нас. Железара (зграда Амазон), на високо приземје, со посебен влез. Кујна, интернет, кабелска, машина за перење алишта, парно греење 24/7. Контакт тел: 070 / 79 78 71

Посебни детали

Спрат Приземје
Број на соби: 3
Број на Купатила: 1
Квадратура: 51
Внатрешни Карактеристики: Дрвени Прозорци, Кујна (Вграден), Бела техника, Балкон, Скара, Машина за Перење, Шпорет, Мебел, Wi-Fi, Бојлер
Надворешни Карактеристики: Лифт, Безбедност, Кабелска ТВ - Сателит, Паркинг
Греење Централно

Локација

Гази Баба, Скопје, Македонија
ул. Коце Металец 2а, 1000

Детали за огласот

ID на огласот: 1514
Прeгледан: 351
Истекува: 18-10-2019 10:47:22

Коментари

Мапа