Напредно пребарување

IZDAVAM STAN 70M2 NA UL.VODNJANSKA

Се изнајмуваДодади во омилени
Цена: 250 EUR
Контакт ZORAN 076499128
Додадено 07-06-2018 07:44:49
Креиран од
Гостин

Посебни детали

Спрат 6
Број на соби: 2
Број на Купатила: 1
Квадратура: 70
Внатрешни Карактеристики: ПВЦ Прозорци, Кујна (Вграден), Вградени рерни, Бела техника, Балкон, Машина за Перење, Машина за садови, Туш Кабина, Шпорет, Интерком систем, Клима, Мебел, Ролетни, Паркет, Wi-Fi, Челична врата, Бојлер
Надворешни Карактеристики: Лифт, Безбедност, Хидрофор, Кабелска ТВ - Сателит, Градинка
Греење Централно

Локација

Центар, Скопје, Македонија
UL.VODNJANSKA BR.60/31

Детали за огласот

ID на огласот: 1448
Прeгледан: 472
Истекува: 07-06-2019 07:44:49

Коментари

Мапа