Напредно пребарување

IZDAVAM STAN 53M2 VO KISELA VODA

Се изнајмуваДодади во омилени
Цена: 250 EUR
Контакт VESNA 078919192
Додадено 08-05-2018 07:17:39
Креиран од
Гостин

Посебни детали

Спрат 2
Број на соби: 2
Број на Купатила: 1
Квадратура: 53
Внатрешни Карактеристики: ПВЦ Прозорци, Кујна (Вграден), Вградени рерни, Бела техника, Балкон, Машина за Перење, Туш Кабина, Шпорет, Интерком систем, Клима, Мебел, Ролетни, Паркет, Тераса, Wi-Fi, Челична врата, Бојлер
Надворешни Карактеристики: Лифт, Безбедност, Хидрофор, Топлинска изолација, Кабелска ТВ - Сателит, Градинка, Паркинг, Звучна Изолација
Греење Струја

Локација

Кисела Вода, Скопје, Македонија
ul. sava kovacevic br47t/7

Детали за огласот

ID на огласот: 1404
Прeгледан: 340
Истекува: 08-05-2019 07:17:39

Коментари

Мапа