Напредно пребарување

IZDAVAM STAN 53M2 VO KISELA VODA

Се изнајмуваДодади во омилени
Цена: 250 EUR
Контакт VESNA 078919192
Додадено 04-05-2018 08:36:18
Креиран од
Гостин

Посебни детали

Спрат ---
Број на соби: ---
Број на Купатила: ---
Квадратура: ---
Внатрешни Карактеристики: ---
Надворешни Карактеристики: ---
Греење ---

Локација

Кисела Вода, Скопје, Македонија
ul. sava kovacevic br47t/7

Детали за огласот

ID на огласот: 1393
Прeгледан: 264
Истекува: 04-05-2019 08:36:18

Коментари

Мапа