Напредно пребарување

IZDAVAM STAN 53M2 VO KISELA VODA

Се изнајмуваДодади во омилени
Цена: 250 EUR
Контакт 078919192 VESNA
Додадено 10-04-2018 07:33:49
Креиран од
Гостин

Посебни детали

Спрат ---
Број на соби: ---
Број на Купатила: ---
Квадратура: ---
Внатрешни Карактеристики: ---
Надворешни Карактеристики: ---
Греење ---

Локација

Кисела Вода, Скопје, Македонија
ul. sava kovacevic br47t/7

Детали за огласот

ID на огласот: 1354
Прeгледан: 409
Истекува: 10-04-2019 07:33:49

Коментари

Мапа