Напредно пребарување

издавам наместен стан

Се изнајмуваДодади во омилени
Цена: 200 EUR
Контакт Николина 070365252
Додадено 04-11-2018 17:24:16
Креиран од
Гостин

Опис

Се издава наместен стан од 46,7 м2 во Кисела Вода, на Рампа позади лесковачка скара Вили. Месечна кирија изнасува 200 евра. Тел. за контакт 070365252

Посебни детали

Спрат ---
Број на соби: ---
Број на Купатила: ---
Квадратура: ---
Внатрешни Карактеристики: ---
Надворешни Карактеристики: ---
Греење ---

Локација

Кисела Вода, Скопје, Македонија
Емил Зола бр.6, 1000

Детали за огласот

ID на огласот: 1521
Прeгледан: 339
Истекува: 04-11-2019 17:24:16

Коментари

Мапа