Напредно пребарување

IZDAVAM KOMPLETNO NAMESTEN STAN 53M2 VO KISELA VODA

Се изнајмуваДодади во омилени
Цена: 250 EUR
Контакт VESNA 078919192
Додадено 02-05-2018 07:32:58
Креиран од
Гостин

Посебни детали

Спрат ---
Број на соби: ---
Број на Купатила: ---
Квадратура: ---
Внатрешни Карактеристики: ---
Надворешни Карактеристики: ---
Греење ---

Локација

Кисела Вода, Скопје, Македонија
ul. sava kovacevic br47t/7

Детали за огласот

ID на огласот: 1376
Прeгледан: 260
Истекува: 02-05-2019 07:32:58

Коментари

Мапа