Напредно пребарување

IZDAVAM KOMPLETNO NAMESTEN STAN 53M2 VO KISELA VODA

Се изнајмуваДодади во омилени
Цена: 250 EUR
Контакт VESNA 078919192
Додадено 17-04-2018 07:57:53
Креиран од
Гостин

Посебни детали

Спрат ---
Број на соби: ---
Број на Купатила: ---
Квадратура: ---
Внатрешни Карактеристики: ---
Надворешни Карактеристики: ---
Греење ---

Локација

Кисела Вода, Скопје, Македонија
ul. sava kovacevic br47t/7

Детали за огласот

ID на огласот: 1359
Прeгледан: 308
Истекува: 17-04-2019 07:57:53

Коментари

Мапа