Напредно пребарување

IZDAVAM KOMPLETNO NAMESTEN STAN 53M2 VO KISELA VODA

Се изнајмуваДодади во омилени
Цена: 250 EUR
Контакт 078919192 VESNA
Додадено 30-03-2018 20:04:58
Креиран од
Гостин

Посебни детали

Спрат 2
Број на соби: 2
Број на Купатила: 1
Квадратура: 53
Внатрешни Карактеристики: ПВЦ Прозорци, Кујна (Вграден), Вградени рерни, Бела техника, Балкон, Машина за Перење, Туш Кабина, Шпорет, Клима, Мебел, Ролетни, Паркет, Тераса, Wi-Fi, Челична врата, Бојлер
Надворешни Карактеристики: Лифт, Безбедност, Хидрофор, Топлинска изолација, Кабелска ТВ - Сателит, Градинка, Паркинг, Звучна Изолација
Греење Струја

Локација

Кисела Вода, Скопје, Македонија
UL. SAVA KOVACEVIC BR. 47T/8

Детали за огласот

ID на огласот: 1351
Прeгледан: 306
Истекува: 30-03-2019 20:04:58

Коментари

Мапа