Напредно пребарување

IZDAVAM GARSONJERA 30M2 VO KISELA VODA

Се изнајмуваДодади во омилени
Цена: 200 EUR
Контакт VESNA 078919192
Додадено 09-07-2018 10:08:51
Креиран од
Гостин

Посебни детали

Спрат 2
Број на соби: 1
Број на Купатила: 1
Квадратура: 30
Внатрешни Карактеристики: ПВЦ Прозорци, Кујна (Вграден), Вградени рерни, Бела техника, Балкон, Машина за Перење, Туш Кабина, Шпорет, Интерком систем, Клима, Ламинат, Мебел, Ролетни, Тераса, Челична врата, Бојлер
Надворешни Карактеристики: Лифт, Безбедност, Хидрофор, Топлинска изолација, Кабелска ТВ - Сателит, Градинка, Паркинг, Звучна Изолација
Греење Струја

Локација

Кисела Вода, Скопје, Македонија
ul.sava kovacevic br.47t/9

Детали за огласот

ID на огласот: 1467
Прeгледан: 439
Истекува: 09-07-2019 10:08:51

Коментари

Мапа