Напредно пребарување

IZDAVAM GARSONJERA 30M2 VO KISELA VODA

Се изнајмуваДодади во омилени
Цена: 200 EUR
Контакт VESNA 078919192
Додадено 04-06-2018 14:48:04
Креиран од
Гостин

Посебни детали

Спрат ---
Број на соби: ---
Број на Купатила: ---
Квадратура: ---
Внатрешни Карактеристики: ---
Надворешни Карактеристики: ---
Греење ---

Локација

Кисела Вода, Скопје, Македонија
ul.sava kovacevic br.47t/9

Детали за огласот

ID на огласот: 1445
Прeгледан: 333
Истекува: 04-06-2019 14:48:04

Коментари

Мапа