Напредно пребарување

IZDAVAM GARSONJERA 30M2 VO KISELA VODA

Се изнајмуваДодади во омилени
Цена: 200 EUR
Контакт 078919192 VESNA
Додадено 03-05-2018 13:55:07
Креиран од
Гостин

Посебни детали

Спрат ---
Број на соби: ---
Број на Купатила: ---
Квадратура: ---
Внатрешни Карактеристики: ---
Надворешни Карактеристики: ---
Греење ---

Локација

Кисела Вода, Скопје, Македонија
ul.sava kovacevic br.47t/9

Детали за огласот

ID на огласот: 1391
Прeгледан: 332
Истекува: 03-05-2019 13:55:07

Коментари

Мапа