Напредно пребарување

СТАН НА ПРИЗЕМЈЕ ВО ЦЕНТАР – 84 М2

Се ПродаваДодади во омилени
Цена: 70000 EUR
Контакт продавач
Додадено 22-08-2018 09:54:22
Креиран од
Гостин

Опис

Се продава стан на приземје во центарот на Битола  ( до кулите наспроти касарната )                  со површина од 84 м2 , визба од 12 м2 и зидана гаража од 20 м2

Станот е комплетно наместен и има =
- дневна - 
- кујна со трпезарија - 
- 2 спални – 

- 2 балкуни -
- остава – 

 - мало ВЦ -
- купатило - 


Станот е многу топол и светол,  има одличен распоред, се наоѓа во мирна околина

со обезбеден голем и бесплатен паркинг.

 

Станот е веднаш вселив а може да се купи и целосно наместен со дополнително

плаќање по договор.

ЦЕНА = 70.000 евра

 

ПРОДАВАЧ = 072 / 593 009

Посебни детали

Спрат ---
Број на соби: ---
Број на Купатила: ---
Квадратура: ---
Внатрешни Карактеристики: ---
Надворешни Карактеристики: ---
Греење ---

Локација

Македонија
до кулите наспроти касарната, 7000

Детали за огласот

ID на огласот: 1492
Прeгледан: 354
Истекува: 22-08-2019 09:54:22

Коментари

Мапа