Напредно пребарување

Se prodava

Се ПродаваДодади во омилени
Цена по договор
Контакт 071887734
Додадено 05-03-2019 08:45:38
Креиран од
Гостин

Опис

Се продава плац со барака

Посебни детали

Спрат ---
Број на соби: ---
Број на Купатила: ---
Квадратура: ---
Внатрешни Карактеристики: ---
Надворешни Карактеристики: ---
Греење ---

Локација

Македонија
Лесновска 13

Детали за огласот

ID на огласот: 1551
Прeгледан: 201
Истекува: 04-03-2020 08:45:38

Коментари

Мапа