Напредно пребарување

SE IZDAVA DUKAN VO STROG CENTAR

Додади во омилени
Цена: 600 EUR
Контакт 070 205 993
Додадено 03-01-2018 12:51:40
Креиран од
Гостин

Посебни детали

Спрат Приземје
Број на соби: 1
Број на Купатила: 2
Квадратура: 60
Внатрешни Карактеристики: ---
Надворешни Карактеристики: ---
Греење ---

Локација

Центар, Скопје, Македонија
Bilevar Kliment Ohridski br.53, 91000

Детали за огласот

ID на огласот: 1240
Прeгледан: 363
Истекува: 03-01-2019 12:51:40

Коментари

Мапа