Напредно пребарување

Za prodazba

Се ПродаваДодади во омилени
Цена по договор
Контакт 075313683
Додадено 19-05-2018 23:02:03
Креиран од
Гостин

Опис

Prodavam plac so kukja vo naselba Vlae na placot moze i da se  gradi.Povekje informacii na 075313683.

Посебни детали

Тип на земјиште Градежно
Квадратура: 439

Локација

Карпош, Скопје, Македонија
Vlae

Детали за огласот

ID на огласот: 1435
Прeгледан: 462
Истекува: 19-05-2019 23:02:03

Коментари

Мапа